Кабмін скоротив витрати на субсидії в проєкті бюджету на 2021 рік

Видатки на оплату ЖКП зменшили на 2,7 млрд грн

Главком

Кабінет міністрів України заклав 36,6 млрд грн видатків на субсидії в проєкті державного бюджету на 2021 рік. Відповідний законопроєкт розміщено на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що видатки передбачені за статтею "Виплата пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в готівковій формі".

Відомо, що на виплати субсидій уряд пропонує виділити на 2,7 млрд грн (6,9%) менше, ніж у 2020 році. В держбюджеті поточного року на субсидії було закладено 39,3 млрд грн.

Нагадаємо, до Верховної Ради внесли проєкт державного бюджету на 2021 рік. Законопроєкт зареєстрували в парламенті в понеділок, 14 вересня, та передали в Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Новини за темою: Соцдопомога по-новому: Чому Кабмін змінив правила нарахування коштів громадянам і кому їх доведеться повернути

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік". Цього року ухвалення проєкту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу – до 15 вересня документ передали на розгляд Верховної Ради.

Loading...