Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Кабмін пропонує з наступного року додатково підвищити зарплати в прокуратурі, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Передбачається, що видатки на прокуратуру зростуть на 2 млрд грн

Кабінет міністрів України пропонує з наступного року додатково підвищити розмір прожиткового мінімуму, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури. Про це повідомляє Telegram-канал "Ваші Гроші" з посиланням на нові додатки до проєкту держбюджету-2021.

Зазначається, що раніше розмір мінімуму планувався на рівні 1 тис. грн з 1 січня 2021, проте тепер уряд пропонує підвищити його до 1600 гривень. "Як видно з нових додатків до проєкту закону про держбюджет на 2021 рік, це призведе до збільшення видатків на Генеральну прокуратуру на 2 млрд грн", – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що це єдине додаткове підвищення соціальних стандартів, яке передбачено в проєкті бюджету до другого читання.

Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що в Україні підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тис. гривень перенесуть з липня на грудень 2021 року. За словами міністра, грудень є більш оптимальним терміном. 

Новини за темою: Медикам освітніх закладів встановлять карантинну надбавку до зарплати

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні скасував підвищення зарплат вчителям у 2021 році. В уряді у пояснювальній записці таке рішення пояснили "відсутністю неінфляційних джерел фінансування".

Loading...