live

Кабмін пом'якшив карантинні обмеження для бізнесу

Уряд Шмигаля Урядовий портал

Уряд також дав рекомендації аптекам і супермаркетам

Кабінет міністрів України розширив перелік видів діяльності, якими може займатися бізнес на період карантину запровадженого у зв'язку з поширенням коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
 
"Рішенням уряду внесено зміни до постанови КМУ № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Крім того, уряд надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог", - йдеться у повідомленні.

Перелік дозволених видів діяльності доповнили:

  • Продажем автозапчастин, зокрема для сільськогосподарської техніки;
  • Продажем молодняка свійської птиці;
  • Роботою ломбардів, кредитних спілок та інших фінансових установ.

Крім цього, уряд закликає аптеки працювати цілодобово, а мережі супермаркетів — запускати до торговельних залів не лише не більше одного відвідувача на 10 кв. м площі, а й з дотриманням 1,5 метрової відстані між особами.

Раніше повідомлялося, що в умовах швидкого поширення коронавірусної інфекції на території України Кабінет міністрів планує запровадити більш жорсткі вимоги до карантину.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що пік епідемії коронавірусу в Україні очікується в період між 15 і 25 квітня цього року. 

Loading...