Кабмін підвищив зарплати державним чиновникам

Фото з відкритих джерел

Мінімальний оклад у державних органах становитиме 4540 грн

Кабінет міністрів України підвищив мінімальний розмір посадового окладу в державних органах. Про це йшлося під час засідання уряду, передає "РБК-Україна".

Зазначається, що відповідно до постанови, мінімальний оклад становитиме 4540 гривень, адже він не може бути менш ніж два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який із 1 січня становить 2270 гривень.

При цьому оклад керівників апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету міністрів, Офісу президента, апарату РНБО, ЦВК, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення становитиме 37 800 гривень.

Водночас керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом зароблятимуть по 33 600 гривень.

Новини за темою: Раді рекомендують передбачити компенсації за затримку пенсій і зарплат

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів із вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я. Документ спрямований на допомогу професіоналам, які проводять діагностику COVID-19, але не отримують доплати до заробітної плати для медпрацівників.

Loading...