live

Кабмін підтримав ініціативу Зеленського щодо надбавок пенсіонерам у зв'язку з коронавірусом

Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Наступного тижня відбудеться підтримка бюджету Радою, щоб розпочати виплату разової допомоги вже у квітні

Кабінет міністрів України підтримав ініціативи президента Володимира Зеленського щодо надбавок пенсіонерам у зв'язку з поширенням у країні коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

"Уряд на засіданні підтримав соціальні ініціативи президента, що спрямовані на захист пенсіонерів та інших вразливих верств населення у зв'язку з глобальною кризою, спричиненою поширенням COVID-19", - написав прем'єр.

Три ключові пункти, які вимагають швидкого реагування:

  • Встановлення з квітня щомісячної виплати в розмірі до 500 грн пенсіонерам, що старші 80 років і розмір пенсії яких не перевищує 9 205 грн.
  • Визначення порядку виплати разової допомоги у сумі 1 тис. грн для пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує 5 тис. грн, а також деяким вразливим категоріям осіб.
  • Проведення індексації пенсій з травня на 11%. Середній розмір підвищення становитиме 260 грн.

"Ініціативи потребують ухвалення змін до бюджету, який ми наразі доопрацьовуємо разом із народними депутатами. Пенсіонери та малозахищені особи перш за всіх потребують допомоги. Тому очікуємо наступного тижня підтримки бюджету Верховною Радою, щоб розпочати виплату разової допомоги вже у квітні", - додав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів прийме ряд важливих рішень, в числі яких - виплата допомоги людям, які були скорочені через карантин у зв'язку з поширенням коронавірусу в країні.

 

Loading...