Кабмін перерозподілив 1,1 млрд грн на соціальну інфраструктуру

Програма орієнтована на регіони, які прийняли найбільшу кількість переселенців

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України перерозподілив 1,1 млрд грн державної субвенції для реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури. Про це йдеться на сайті уряду.

Зазначається, що кошти розподілять місцевим бюджетам для реалізації 243 проєктів, які передбачені Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України на 2020 рік. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що програма орієнтована на області, які прийняли найбільшу кількість переселенців, тому кошти здебільшого спрямують у місцеві бюджети Луганської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської та інших областей.

Крім того, Кабінет міністрів затвердив проєкти розпоряджень про відведення земельних ділянок у Харківській та Полтавській областях під потреби капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Київ – Харків – Довжанський для того, щоб швидше завершити там роботи.

Новини за темою: Кабмін підготував графік перенесення робочих днів на 2021 рік

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що він розглядає створення вільних економічних зон на Донбасі для "оживлення території". За його словами, це включатиме податкові пільги, преференції для початку і ведення там бізнесу. Очільник уряду запевнив, що Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять конкретні кроки.

Loading...