Кабмін на період карантину запровадить держрегулювання ціни на газ

Денис Шмигаль Урядовий портал

Для побутових споживачів ціну встановлять на рівні 6,99 грн за метр кубічний

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів на час карантину запровадить державне регулювання ціни на газ для побутових споживачів. Про це він написав у своєму Telegram-каналі

"У зв'язку з пандемією COVID-19, запровадженими в Україні карантинними обмеженнями, різким і непомірним для українців під час карантину зростанням біржових цін на газ в останні тижні, пропонується запровадити в Україні для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період дії карантинних обмежень або до завершення цього опалювального сезону", - написав прем'єр.

Новини за темою: Як знизити ціну на газ для населення до 4,5 грн за кубометр, – експерт назвав спосіб

За словами Шмигаля, у планах встановити ціну на рівні 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Пропонована ціна є найнижчою на українській біржі.

"Водночас деякі облгази сьогодні продають газ для побутових споживачів по 10 грн і навіть вище. Тобто, пропонується зменшення ціни на газ майже на 30%", - додав керівник уряду. 

Новини за темою: На Закарпатті провели екстрене засідання сесії міськради і звернулися до ВРУ з вимогою переглянути ціни на газ

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Антимонопольний комітет України перевірить обґрунтованість підвищення цін на доставку газу для населення. 

 

Loading...