live

Інвестиції – єдиний шлях для економічного розвитку, - Милованов

Тимофій Милованов

фото - з відкритих джерел

Милованов заявив, що українську економіку потрібно капіталізувати

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що єдиним шляхом для підняття української економіки є інвестиції. Про це міністр розповів у програмі "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK.
 
 
За словами Милованова, наразі українська економіка є недоінвестованою, а тому єдиним шляхом для покращення ситуації є високі інвестиції.  Крім цього, міністр додав, що в Україні вже існує конкретна стратегія, що сприятиме розвитку цієї галузі.
 
"У нас є конкретна стратегія. Це єдиний шлях. Інвестиції – єдиний шлях для економічного розвитку", - заявив Тимофій Милованов.
 
Також держпосадовець додав, що інвестиції та підняття економічної галузі можуть сприяти відновленню миру в Україні. Адже, за словами Милованова країни із сильною економікою, мають більш високу повагу серед інших держав. 
 
"Це прискорює мир… Нам потрібен мир, але важливо, щоб був збережений суверенітет України", - пояснив міністр.
 
Нагадаємо, нещодавно міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що Україна може отримати до 6 млрд гривень від приватизації держпідприємств.
Loading...