live

Інвестори зберігатимуть свої гроші, вкладаючи їх у золото, – ексміністр Лановий

Володимир Лановий. Фото: radiosvoboda.org

У роки криз падають ціни на нафту і газ, на електроенергію і на вугілля

Коронавірус стане причиною світової фінансової кризи, тож будуть падати інвестиції, їх вилучатимуть із ризикових ринків. А інвестори будуть зберігати свої гроші, вкладаючи їх у золото.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив колишній міністр економіки України Володимир Лановий.

Ведуча Юлія Литвиненко поцікавилася в експерта, чи ситуацію в українській економіці буде "списано" на американську економічну кризу, чи у нашої економіки є перспективи.

"Я погоджуюся, у нас знаходять будь-які виправдовування для безглуздої неконструктивної роботи урядовців. По-перше, я підтримую, що ніякого зростання не буде, тому що зростання після падіння не буває автоматичним, за бажанням якихось там політиків, а треба застосовувати, відповідні, механізми, які у світі розроблені, але у нас поки що не застосовуються. Треба, звичайно, іншу владу, яка по-іншому дивиться на національні інтереси України", – заявив Володимир Лановий.

Колишній міністр зауважив, що ситуація із поширенням коронавірусу, справді, впливає на економіку.

"Я говорив, що це буде причиною світової фінансової кризи, будуть падати інвестиції, будуть інвестиції вилучатися із ризикових ринків, таких, як Китай, Україна. Так що, дійсно, у нас тепер не вкладаються іноземні гроші в облігації, це точно. А інвестори будуть зберігати свої гроші та вкладати їх у золото. Ви знаєте, мабуть, що золото дуже сильно зросло за останні тижні. Приємна для нас новина, що у роки таких криз падають ціни на нафту і на газ, на електроенергію, на вугілля. Так що для нас як для такої окремої світової провінції, периферії дещо буде позитивного, хоча ми теж будемо втрачати", – заявив Володимир Лановий.

Новини за темою: В Україні заборгованість за "комуналку" перевищила 60 млрд гривень

Як повідомляли, через спалах коронавірусу у світі вартість акцій компаній на фондових ринках впала на п'ять трильйонів доларів США.

Читайте також: "Чому українська економіка почала різко гальмувати, і що з нею буде в поточному році?".

Loading...