Іноземці на чолі наглядових рад українських монополій – це тотальний контроль над економікою держави, – Співак

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

Іноземні громадяни на чолі наглядових рад і члени наглядових всіх українських монополій – це тотальний контроль над фінансами та економікою суверенної держави. 

Про це в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

Гість програми назвав три аспекти іноземного управління в Україні:

"Іноземні громадяни, а це не водії трамваїв, це агенти впливу абсолютно різних транснаціональних корпорацій, умовних "соросят", посольств, фінансових груп, на чолі наглядових рад і члени наглядових всіх українських монополій – це тотальний контроль над фінансами та економікою суверенної держави. Це перший аспект", – зауважив Дмитро Співак.

Другий аспект, який вказує на іноземне управління Україною, за словами Співака, – це люди, які обіймають керівні посади в антикорупційних структурах, створених на закордонні кошти.

"Артем Ситник, ВАКС,  Холодницький – люди, які обіймають керівні посади в антикорупційних структурах держави, створених на гроші американців, це друга частина "Марлезонського балету". Вони наглядають за українськими корупціонерами, яких американці можуть запросто тримати за яйця Фаберже, тому що Ситник і компанія володіють всією інформацією про те, що відбувається в Україні", – наголосив Співак.

Новини за темою: "Соросята" готуються до реваншу в Україні, і цей реванш полягає у так званому грузинському десанті", - Кацман

І третя частина "Марлезонського балету", продовжив гість програми, – це судова система, яка поки що не підвладна зовнішнім впливам.

"Але, в тому числі зусиллями Саакашвілі, вони намагаються це пролобіювати, так звану судову реформу із залученням іноземців у Верховний суд України", – додав голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку". 

Новини за темою: "Соросята" захопили владу в Україні: Хто вони?

Нагадаємо, Дмитро Співак також заявив, що експрезидент Грузії та ексгубернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі отримав нове завдання в Україні – переконати Зеленського та суспільство, що лише іноземці зможуть реформувати країну.

 Loading...