Голова Полтавської ОДА Синєгубов хоче контролювати грошові потоки з місцевого ЖКГ, - ЗМІ

Олег Синєгубов "Полтавщина"

Голова полтавської ОДА Олег Синєгубов, за інформацією порталу dubinsky.pro, хоче контролювати грошові потоки з місцевого житлово-комунального господарства. Про це йдеться в сюжеті телеканалу "112 Україна".

"Смотрящим" по ЖКГ у Синєгубова став радник голови облдержадміністрації - Олександр Ткач. Разом з ним на всіх зустрічах присутній Максим Марченко - експрокурор, який був винним у ДТП, в результаті якого загинули дві людини. Їх основне завдання - перевести на себе грошові потоки з обласних комунальних підприємств", - йдеться в сюжеті.

За словами нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського першим під "роздачу" потрапив директор "Полтаватеплоенерго" Олександр Олексенко.

"Йому запропонували змінити постачальника газу та виставили суму відкатів в розмірі 100 тисяч гривень. І не дивлячись на підписаний у вересні 2019 року 5-річний контракт Олексенко написав заяву на звільнення. Після чого увага "смотрящих" переключилась на в.о. керівника "Полтаватеплоенерго" Ігоря Процая - той здався,заплатив 100 тисяч. І підписав незвичайний договір за нібито юридичну підтримку. Згідно договору, за такий супровід пан Ігор має викласти 150 тисяч грн. За інформацією ЗМІ з такою ж пропозицією Синєгубов і партнери прийшли і до директора "Полтававодоканал" однак, той, поки що, проявляє спротив. Додамо, що юридичний супровід тепер отримає більша частина підприємств області", - зазначають журналісти.

Loading...