Голова наглядової ради державного ПриватБанку отримує по 2 тис. дол. в день

Шерон Іскі Фото з відкритих джерел

Рівень зарплати голови наглядової ради ПриватБанку був встановлений за середньодобовою ставкою, яка складає 2 тис. дол. в день на 10 днів в місяць, бонуси не передбачені. Про це в інтерв'ю "НВ Бізнес" розповіла сама голова наглядової ради Шерон Іскі.

Вона зізналася, що не знає, який рівень заробітної плати в інших державних банках і компаніях.

"Що стосується державних банків, то, як я розумію, рівень заробітної плати був встановлений шляхом бенчмаркінгу для аналогічних посад того ж рівня відповідальності та досвіду на українському та європейському ринках", — сказала Іскі.

"Так, ми розуміємо, що наші зарплати високі порівняно із середніми в Україні, але вони адекватні того рівня кваліфікації, відповідальності, витраченому часу і зусиллям, які необхідні для цих позицій", — резюмувала глава наглядової ради ПриватБанку.

Новини за темою: Окружний адмінсуд відкрив провадження про зміну наглядової ради ПриватБанку

Як відомо, ПриватБанк запровадив новий сервіс, який дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати.

Тим часом ПриватБанк на період карантину перевів клієнтів старшого покоління на оплату комунальних послуг через телефон за допомогою служби підтримки банку.Loading...