Гетманцев заявив, що наразі не бачить ознак "розвитку" у проєкті бюджету-2021

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Уряд має час, щоб попрацювати над головним фінансовим документом країни, каже парламентар

Основне завдання, яке зараз постало перед Кабінетом міністрів України, – це робота, спрямована на виправлення фундаментальних помилок у проєкті державного бюджету на 2021 рік.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар, коментуючи голосування у першому читанні за проєкт державного бюджету на наступний рік, зауважив, що Кабмін має час, щоб попрацювати над головним кошторисом країни, щоб він став "бюджетом розвитку".

"В уряду є на сьогодні час, щоб цей бюджет виправити і зробити, дійсно, з нього бюджет розвитку, якщо міністр фінансів хоче, щоб це був бюджет розвитку, бо, на жаль, на сьогодні я не бачу таких ознак у проєкті бюджету, і це очевидні речі. Те, що видатки і, відповідно, дохідна частина збільшена на 20 млрд, – це така крапля у морі, яка не вирішує жодного з тих питань, які ставилися до проєкту бюджету, який був поданий до Міністерства фінансів", – сказав Данило Гетманцев.

Новини за темою: В Україні хочуть передбачити компенсації за затримку пенсій і зарплат

Парламентар наголосив, що сьогодні у Раді документ потрібно було підтримати та відправити уряду на доопрацювання до другого читання.

"Основне завдання перед Кабінетом міністрів – це робота, яка була б спрямована на виправлення фундаментальних помилок у проєкті бюджету", – сказав гість студії.

Як повідомляли, на позачерговому засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада схвалила зміни до Бюджетного кодексу за основу.

Також Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Loading...