Герус: Робота "Енергоатома" повинна бути в пріоритеті для Кабміну і Міненерго

"Енергоатом" Фото з відкритих джерел

Політика Міністерства енергетики та вугільної промисловості і Кабінету міністрів в цілому повинна бути спрямована на пріоритетність роботи "Енергоатома", оскільки його доходи йдуть до державного бюджету, з якого відбуваються виплати зарплат і пенсій українцям.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Герус.

"У "Енергоатома" є проблеми. Навесні були зупинені деякі блоки, хоча вони могли виробляти електроенергію і продавати її за найдешевшими в Україні цінами. Але їх зупинили. Відповідно, у компанії знизився дохід і з'явилися фінансові проблеми. Потім Енергоатому заборонили вільно продавати енергію на ринок за двосторонніми договорами кінцевим споживачам", - сказав депутат.

За його словами, всі ці обмеження призвели до важкого стану справ у "Енергоатома". Була навіть ситуація, коли для виплати зарплат співробітникам підприємству доводилося брати в банку кредит.

"Я вважаю, що багато висунутих вимог є обґрунтованими і об'єктивними. Вчора було рішення уряду, яке покликане виправити всю цю ситуацію. Сподіваюся, подальша політика Міністерства та уряду буде спрямована на те, щоб "Енергоатом" був у пріоритеті. Це та компанія, яка може давати найдешевшу електроенергію. Крім цього, її доходи йдуть до держбюджету, з якого виплачуються зарплати і пенсії", - вказав Герус.

Новини за темою: Семінський: Вимоги "Енергоатому" почули і з представником профспілки поговорив прем'єр-міністр


Раніше голова Комітету енергетики Сергій Нагорняк заявив, що українська влада довгий час дискримінувала інтереси компанії "Енергоатом", а натомість відстоювала інтереси недержавних компаній.


Loading...