Фракції Верховної Ради відкинули пропозиції уряду щодо змін до держбюджету, - нардеп

Вирішили, що без узгодження з парламентом зміни не можна приймати

Верховна Рада

Фото з відкритих джерел

Представники всіх депутатських фракцій і груп у Верховній Раді розкритикували зміни до бюджетного кодексу та ідею створення стабілізаційного фонду, запропоновані Кабінетом міністрів. Про це заявив заступник голови фракції "Голос" Ярослав Железняк, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Була нарада, на ній розглядалися виключно питання, які пропонував винести Кабінет Міністрів. Зокрема, це створення стабілізаційного фонду в бюджеті, зміни до Бюджетного кодексу та зміни до державного бюджету. Всі фракції та групи виступили з критикою цих змін і дійшли спільної думки, що без узгодження з парламентом ці зміни в тому вигляді, в якому їх запропонував уряд, прийнято не буде", - зазначив Железняк.

Окрім цього, він наголосив, що показники, запропоновані урядом, не є реалістичними, а скорочення низки статей видатків місцевих бюджетів і видатків на освіту та медицину в таких умовах просто неможливі.

Железняк також зауважив, що низка положень запропонованого законопроєкту ніяк не стосується заходів із протидії епідемії коронавірусу.

"У результаті спікер парламенту запропонував та прем'єр-міністр підтримав створення Антикризового штабу під керівництвом Шмигаля, до якого ввійдуть представники всіх фракцій і груп, які напрацюють спільно з фахівцями ці зміни і потім винесуть їх на розгляд Верховної Ради", - констатував нардеп, який і представлятиме фракцію "Голос" у штабі. 

Нагадаємо, раніше співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко повідомила, що Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді скоротити видатки бюджету через коронавірусну інфекцію COVID-19

 Loading...