Фондовий ринок США відкрився падінням

Фондові ринки

Торги призупинили після падіння на 5%

На тлі обвалу ціни на нафту і світових ринків фондовий ринок США продовжив падіння, попри те, що торги вже припинялися через зниження американських котирувань на 5%, передає Bloomberg.

Згідно з даними Нью-Йоркської біржі, після відновлення торгів котирування скоротили темпи падіння, однак зниження триває. Зокрема, індекс Dow Jones впав ще 5,85% (встановився на рівні 24 350,78 пункту), індекс S&P 500 на 5,78% (знаходиться на позначці 2800,71 пункту), індекс Nasdaq впав на 5,46% (до 8107,15 пункту).

Bloomberg відзначає, що у випадку падіння індексу S&P 500 на 13% до 21:25 (за київським часом, - ред.), торги знову будуть припинені. Якщо ж падіння складе 20%, біржа на сьогодні закриється.

Крім того, на Нью-Йоркській фондовій біржі різко впали котирування цінних паперів російських компаній Veon, "Мечел", "Яндекс", МТС і Qiwi.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Саудівська Аравія має намір рекордно знизити світові ціни на нафту після провальних переговорів з Росією. Таким чином королівство намагається заохотити нафтопереробні компанії в Європі, Азії та США купувати саме саудівську нафту. 

Loading...