Фонд гарантування починає виплати вкладникам банку "Аркада"

Банк "Аркада" FinClub

Відшкодування коштів вкладникам проводиться через відділення банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб із 29 вересня розпочав виплати вкладникам АТ АКБ "Аркада". Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"З 29 вересня 2020 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ АКБ "Аркада" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку в межах 200 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Відшкодування коштів вкладникам проводиться через відділення банків - агентів Фонду, підключених до Автоматизованої системи виплат Фонду.

Зазначається, що для отримання коштів за договорами банківського вкладу та за договорами банківського рахунку необхідно звернутися до будь-якого із визначених банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

У ФГВФО нагадали, що виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України відкликав банківську ліцензію та ліквідував банк "Аркада".

Новини за темою: Інвестори "Аркади" прийшли під КМДА та хочуть розгорнути наметове містечко

Нагадаємо, наприкінці травня під стіни Національного банку України прийшли протестувати люди, які оплатили житло через банк "Аркада" – і залишилися без квартир.

Як повідомляють інвестори, забудовник не виконав своїх зобов'язань, в результаті чого будівництво декількох комплексів "застигло", а близько 13 тис. сімей залишилося без житла.

Своїм мітингом вони хочуть повідомити АТ АКБ "Аркада" про початок радикальних дій з метою змусити банк відновити будівництво всіх будинків, залучити президента і КМДА до допомоги у вирішенні цього проблемного питання.

Згодом в.о. глави НБУ Катерина Рожкова заявила, що для завершення будівництва житлових комплексів "Аркада-будівництво" потрібно залучити зацікавлені державні органи. Втім, щоб уникнути подібних проблем в майбутньому, необхідно змінити законодавство.

Loading...