live

Фонд боротьби з COVID-19 вирішили зменшити на 30 мільярдів, — Мінфін

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

У попередньому проєкті уряду передбачалося, що розмір фонду становитиме 97 мільярдів

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що в оновленому проєкті змін до бюджету на 2020 рік передбачено, що розмір фонду протидії коронавірусу буде скорочено на 30 мільярдів гривень — до 66 мільярдів гривень. Про це повідомляє hromadske.

Як зазначається, у попередньому проєкті Кабінету міністрів стосовно змін до бюджету передбачалося, що розмір фонду боротьби з COVID-19 становитиме 97 мільярдів гривень. Однак наразі проєкт змін до бюджету доопрацьовується у бюджетному комітеті. Зокрема, передбачається створення фонду для боротьби з коронавірусом у розмірі 66,3 мільярда гривень.

За словами Сергія Марченка, уряд в оновленому проєкті бюджету не змінював показники дефіциту бюджету (на рівні 300 мільярдів гривень) та показники падіння доходів.  Однак, було переглянуто низку програм, які раніше пропонували урізати.

"Я сподіваюся, що сьогодні-завтра цей бюджет буде поданий на розгляд депутатам Верховної Ради", — зазначив міністр фінансів. 

Нагадаємо, раніше уряд пропонував здійснити зміни до державного бюджету. Однак, парламентарі на позачерговому засіданні 30 березня не підтримали пропозицію Кабінету міністрів. 

Loading...