live

Економікою в Україні керують "штаби імені Гончарука", із цим треба завершувати, - Василь Горбаль

Телеканал ZIK

Гончарук створював навіть штаб для порятунку промисловості

У нас економікою країни керують штаби імені Гончарука. Це вже треба з цим якось завершувати. Тим більше, що зараз говориться про те, щоб підсилити уряд.  

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив віцепрезидент Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати, економіст Василь Горбаль

"Зараз мені б хотілося, щоби був почутий голос тих, хто має безпосереднє відношення до реальної економіки, до промисловців. Тому що Гончарук створював навіть штаб, як виявляється, порятунку промисловості. Але він стільки тих штабів натворив! Тобто у нас економікою країни керують штаби імені Гончарука. Це вже треба з цим якось завершувати. Тим більше, що зараз говориться про те, щоб підсилити уряд", - наголосив економіст.

Новини за темою: Арахамія вважає, що Гончарук залишиться на посаді прем'єра

Разом з тим Василь Горбаль додав: якщо залишити економіку в такому стані, як сьогодні, це призведе до масштабної кризи.

Новини за темою: Медведчук: Уряд Гончарука веде країну до економічного краху

"Підсилити потрібно не таким чином, щоб ротувати когось із міністрів, це все одно призведе до кризи. Тому повністю треба міняти "картинку" і взагалі міняти філософію економічних реформ. Тому що зараз ми говоримо тільки про детінізацію. Бо якщо подивитися статистику, яку опублікував Національний банк буквально десь тиждень тому, де можна оцінювати рівень тіньової економіки, а він на рівні 24-26%, що говорить про падіння її обсягів десь на 10-12% у порівнянні з минулим роком. Це суттєвий показник. Але це говорить про те, що реальна економіка у нас у повній, вибачте, нехорошому місці. Тобто ще гірше, ніж мало бути", - сказав віцепрезидент Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати.

Новини за темою: Жодних заяв не писав: Гончарук щодо чуток про відставку

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що Верховна Рада збереться на позачергове засідання 4 березня. За данними ЗМІ, нардепи обговорюватимуть кадрові питання, в тому числі відставку прем'єр-міністра. 

 

Loading...