Економіка Німеччини перейшла у рецесію: Вона найбільша з часів фінансової кризи

Фото з відкритих джерел

ВВП країни скоротився на 2,2%

Федеральне статистичне управління Німеччини підтвердило різкий спад німецької економіки у першому кварталі через пандемію коронавірусу, передає Spiegel Online.

Зазначається, що валовий внутрішній продукт Німеччини (ВВП) в першому кварталі скоротився на 2,2% в порівнянні з попереднім кварталом. Це найбільш різкий спад в порівнянні з попереднім кварталом після світової фінансової кризи 2008 року і другий за величиною після возз'єднання Німеччини.

Як повідомляється, це зумовлено насамперед зниженням споживчих витрат на 3,2% та інвестицій компаній в заводи та обладнання на 6,9%. Експорт знизився на 3,1%, а імпорт - на 1,6%.

Уряд Німеччини очікує найгіршої рецесії з часів Другої світової, коли ВВП, як очікується, цього року впаде на 6,3%.

У свою чергу, статистичне управління оприлюднило дані, які свідчать про те, що число загиблих в результаті дорожньо-транспортних пригод в Німеччині впало до найнижчого рівня з моменту возз'єднання: в березні загинуло 158 осіб проти 234 за аналогічний період минулого року.

Загальна кількість нещасних випадків знизилася до 166 000, що на 23% менше, ніж було в березні 2019 року. Це найнижчий показник з моменту початку реєстрації даних 30 років тому.

Раніше повідомлялося, що чотири країни Європейського Союзу - Австрія, Швеція, Данія та Нідерланди - подали пропозицію до франко-німецької ініціативи, яка передбачає створення фонду у 500 мільярдів євро для відновлення економіки ЄС після пандемії коронавірусу.

Loading...