Два українські банки запустили віддалене відкриття банківських рахунків через додаток "Дія"

Фото з відкритих джерел

У ПриватБанку тепер з'явилася змога шерінгу документів через QR-код

Віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що державний ПриватБанк та віртуальний monobank запустили можливість віддаленого відкриття банківського рахунку за допомогою цифрового паспорта в мобільному застосунку "Дія". Про це він сказав під час саміту "Дія", повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Із сьогоднішнього дня вже в monobank можна відкрити онлайн-рахунок через "Дію". Не треба ні зустрічатися, ні робити якісь копії. Це дуже прискорить розвиток фінсектору. З сьогоднішнього дня ПриватБанк має можливість використовувати шеринг документів. В усіх відділеннях ви приходите і "шерите" документи через QR-код", - розповів Федоров.

Новини за темою: Ніяких більше паперів в держорганах, - Зеленський про незворотну діджиталізацію

Як зазначили в пресслужбі ПриватБанку, тепер клієнту потрібно для актуалізації даних відкрити документ в "Дії" та перегорнути на бік зі штрих-кодом.

"Після того, як менеджер банку сканує відповідний код, "Дія" автоматично запитує дозвіл та формує цифрову копію документа з електронним підписом та передає її банку", - пояснили в  держбанку.

Новини за темою: У "Дії" з’явиться електронне свідоцтво про народження, - Федоров

Нагадаємо, нещодавно Національний банк України дозволив відкривати банківський рахунок з цифровим паспортом у додатку "Дія".

Loading...