Дубінський про транш МВФ: Підготували Україну до банкрутства і розчленування

Фото з відкритих джерел

Давши нам 5 мільярдів, МВФ підготував Україну до банкрутства і розчленування.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Дубінський.  

Дубінський зауважив, що транш МВФ, який був затверджений програмою Stand-by для України, надійде на рахунки Національного банку в американських банках. За словами нардепа, він навіть в Україну не зайде.  

"По бухгалтерії розраховується, що ці гроші є нібито на рахунках НБУ. Але використовуються ці гроші для того, щоб повернути кредити", – зазначив Дубінський й додав, що МВФ в цій ситуації виконує функцію гарантії погашення боргів державою Україна перед приватними кредиторами.  

Новини за темою: Бойко: Нова програма МВФ для України – це ганебна поразка і зрада національних інтересів

"А якщо ми не погашаємо ці кредити, нас заставляють прийняти по суті "кодекс про банкрутство" держави Україна. Я називаю це закон про продаж землі, бо це по суті кодекс про банкрутство. Тобто ми вам зараз даємо гроші, щоб ви трошки пересиділи, але ви, будьте ласкаві, прийміть закон, "кодекс про банкрутство", щоб у випадку вашого банкрутства ви віддали землю міжнародним кредиторам. Не буде грошей, віддасте землею. От що вони отримали, давши нам ці 5 мільярдів – підготували Україну до банкрутства і розчленування", – заявив нардеп Дубінський.

Як повідомляли, Міжнародний валютний фонд затвердив програму співпраці з Україною на п'ять мільярдів доларів.

Нагадаємо, український політик, заступник голови партії "Батьківщина" Сергій Власенко заявив, що Україна отримує від МВФ рівно таку саму кількість грошей, яку ми зобов'язані віддати як погашення відсотків за попередній кредит. "Політика, яка відображена в меморандумі України з МВФ, говорить про те, що Україна не налаштована на реальні реформи", - зазначив він.Loading...