"Доступні кредити 5-7-9%": За два тижні видали понад 27 млн гривень

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук дав старт кредитній програмі "5-7-9", 3 лютого 2020 року

kmu.gov.ua

До цієї програми повинні долучитися ще 11 банків

Протягом двох тижнів українським підприємцям було загалом видано 27,1 мільйона гривень на бізнес за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%",  а ще 2500 заявок знаходяться у роботі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Telegram-каналі. 
 
За його словами, до цієї програми планують долучитися ще 11 банків, що може суттєво збільшити кількість виданих кредитів.
 
Крім цього, для підприємців, які не мають застави, було розроблено кредитні гарантії.
 
"Тобто банк замінює заставу спеціальним фінансовим інструментом. Завершуємо всі юридичні процедури, щоб банки змогли невідкладно налагодити цю роботу", - пояснив Гончарук.
 
Також глава уряду анонсував початок всеукраїнського навчального туру для підприємців, які виявлять бажання пройти комплексне безкоштовне навчання з підвищення своїх бізнес-компетенцій.
 
"Жоден українець не повинен отримати відмову лише через низький рівень підготовки. Ця програма — передусім, про підтримку. Уряд надасть її кожному, хто лише починає свій підприємницький шлях до успіху", - додав Гончарук.
 
Нагадаємо, у понеділок, 3 лютого, в Україні почала працювати програма "Доступні кредити 5-7-9%", на презентації якої виступив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
 
Того ж дня один із національних банків у рамках цієї програми видав першу позику вінницькому підприємцю на суму 1,5 мільйона гривень.
Loading...