Доступ до надр та електромереж: Зеленський обговорив із бізнесменами Хмельниччини проблеми економіки регіону

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленський заявив, що скоро буде призначений віцепрем’єр-міністр з питань промисловості, який займатиметься проблемами бізнесу

У середу, 3 червня, президент Володимир Зеленський у Хмельницькій області обговорив з представниками місцевого бізнесу нагальні проблеми, які гальмують розвиток різних сфер економіки регіону. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, глава держави закликав підприємців поділитися думками стосовно кадрових рішень як на рівні центральних органів влади, так і на місцевому рівні.

За словами підприємців, вони мають певні труднощі з отриманням спецдозволів на користування надрами, підключенням до електромереж. Також представники бізнесу закликали налагодити механізми кредитування за доступними ставками для експортерів.

Крім того, підприємці виступали за зменшення мит на імпорт сировини для виготовлення продукції на території України та допомогу у просуванні українського експорту і представленні вітчизняної продукції на світовому ринку.

У свою чергу Зеленський пояснив, що незабаром буде призначений віцепрем’єр-міністр з питань промисловості та оборонно-промислового комплексу, який займатиметься проблемами бізнесу.

"На базі Ради національної безпеки і оборони – я дав доручення на минулому тижні, і зараз підбираються кадри. Пропонуйте прізвища. Наступного тижня у нас на базі РНБО буде комісія, і я теж буду входити в цю комісію. Прийдуть люди зі стратегією. Буде не просто міністр ОПК – у нас буде віцепрем’єр з ОПК і промисловості", – наголосив президент.

Новини за темою: Є різні "магніти": Зеленський анонсував презентацію низки проєктів для розвитку туризму в регіонах

Водночас бізнесмени вказали на несумлінну конкуренцію з боку "сірих" та "чорних" імпортерів, з якими важко конкурувати "білим" українським виробникам, які сплачують всі податки.

На що Зеленський відповів, що влада не дозволить контрабандистам диктувати свої умови.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський зазначав, що в уряді планується створення посади віцепрем'єр-міністра з оборонно-промислового комплексу і наразі підбирається кандидатура.

Loading...