До суду всіх, хто розказує про реверс газу! – Чаплига про зростання тарифів

Фото з відкритих джерел

Жодного реверсу не існує у природі, наголосив експерт

Вийти із ситуації, що склалася з тарифами на житлово-комунальні послуги в Україні, можна, лише ухваливши відповідні рішення на законодавчому рівні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Експерт, коментуючи ситуацію зі зростанням тарифів в Україні та протестами проти збільшення цін у платіжках, які відбуваються у різних регіонах країни, зауважив, що урядовці мають піти у відставку, якщо не знають, як повернути українцям газові родовища, як знизити вартість газу українського видобутку, щоб його продавали не за формулою "голландського хабу".

"Я що – у Голландії живу? Якщо вони не знають, як це зробити, то повинні піти у відставку. Бажано відразу і зараз, тому що коли народ почне їх відправляти у відставку, буде боляче", – сказав Михайло Чаплига.

Експерт наголосив, що усе, що зараз відбувається з платіжками за житлово-комунальні послуги, підписано очільником держави у меморандумі з Міжнародним валютним фондом.

Новини за темою: МВФ стурбований через можливе зниження ціни на газ в Україні, – Мінфін

Михайло Чаплига вважає, що вийти із ситуації, що склалася з тарифами, можна, лише ухваливши відповідні рішення на законодавчому рівні.

"Можна вийти тільки, коли ми знімемо всі "прокладки", які були навішані на Україну за часів Порошенка, після чого Зеленський досить комфортно почав себе почувати на тлі всіх цих "прокладок". Отже, потрібно назвати речі своїми іменами: якщо в одну дірку труби газ втікає у РФ, а витікає на західному кордоні, то ніякого реверсу не існує у природі. Тому до суду всіх, хто розказує нам про реверс і "прокладки" із Цюриха. Інша ситуація: якщо газ є українського видобутку, "декомунізований", той, який був розвіданий радянськими вченими, і той, де ні однієї нової свердловини, який досі використовується ще з радянських родовищ, то цей газ є українським за Конституцією. Я готовий прийняти 20% рентабельності за те, що вони обслуговують і видобувають його звідти, але ж точно через Голландію цей газ не ходить!" – наголосив Михайло Чаплига.

Як повідомляли, під Івано-Франківськом, у селі Ямниця, люди перекрили державну дорогу з вимогою скасувати підвищені тарифи на газ.

Додамо, що раніше протести проти підвищення тарифів на газ пройшли в Полтаві, Херсоні, Запоріжжі, Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях. Також раніше стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.

Loading...