Новини » Економіка Читать эту новость на русском

До проєкту держбюджету-2021 є багато питань, але сьогодні м'яч на боці уряду, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Протягом 2 тижнів КМУ має повернути кошторис країни до парламенту

До проєкту бюджету на 2021 рік є багато питань, але сьогодні м'яч на боці Кабінету міністрів України, який повинен протягом двох тижнів повернути головний фінансовий документ країни до другого читання до ВРУ.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Парламентар наголосив, що потрібно ухвалити державний бюджет-2021 і мати нормальний кошторис на наступний рік не для того, щоб отримати транш МВФ, "а це треба нам самим, аби мати нормальний кошторис розвитку на наступний рік".

Новини за темою: Гетманцев заявив, що наразі не бачить ознак "розвитку" у проєкті бюджету-2021

"Говорячи про бюджет на наступний рік, ми повинні зважити, що, дійсно, є багато питань до цього бюджету. І в постанові ВРУ вони були відображені як доручення Верховної Ради Кабінету міністрів доопрацювати бюджет до другого читання. Це і видаткова частина, це і дохідна частина, це і дефіцит бюджету... Але так чи інакше, сьогодні м'яч на боці Кабінету міністрів, який повинен протягом двох тижнів повернути нам до другого читання нормальний класний бюджет, який ми зможемо ухвалити і пишатися, що ми зробили нормальну для держави справу", – сказав Данило Гетманцев.

Нагадаємо, на пленарному засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Перед тим Верховна Рада схвалила за основу законопроєкт №4100, який передбачає зміни до Бюджетного кодексу.

Loading...