Держстат зафіксував зниження середньої зарплати українців на 358 гривень

Середня зарплата українців за місяць скоротилася на 360 гривень Фото з відкритих джерел

Найменшу зарплату отримали працівники у Чернівецькій області

В Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій протягом серпня знизилася на 3 відсотки, тобто на 358 гривень. Про це свідчать дані Державної служби статистики.   

Так, у липні середня зарплата українців становила 11 804 гривень, тоді як у серпні вона знизилася до 11 446 гривень.

За даними відомства, реальна зарплата (з урахуванням інфляції) у серпні 2020 року в порівнянні з минулим роком зросла на 6 відсотків. Тоді як номінальна - навпаки зросла на 8,6 відсотків.

Державна служба статистики

Як зазначається, набільшу середню зарплату в серпні нарахували в Києві - 16 795 гривень, а найнижчу в Чернівецькій області - 8 996 гривень. У більшості областей розмір зарплати знаходився в межах від 9 000 до 10 000 гривень.

Новини за темою: У вересні медпрацівники повинні отримати підвищені зарплати, - Зеленський

Також, за даними Держстату, найбільшу зарплату отримали працівники у сфері "Інформація та телекомунікації" - 19 827 гривень. Найнижчу - у сфері "Тимчасове розміщення та організація харчування" - 6 224 гривень. Зауважимо, там зарплати за місяць зросли на 7 відсотків. 

Нагадаємо, нещодавно заступник голови НБУ Дмитро Сологуб повідомив, що у 2021 році середня зарплата в державі зросте на 15 відсотків, а підвищення "мінімалки" не матиме великого впливу на курс. Loading...