Держбюджет-2021 внесуть у Раду до 15 вересня, - представник Кабміну

Василь Мокан УНІАН

Представник Кабміну обіцяє подати документ у встановлений законодавством строк

Кабінет міністрів України подасть проєкт державного бюджету на 2021 рік до Верховної Ради у встановлений законодавством строк. Про це заявив представник уряду у парламенті Василь Мокан у ході засідання погоджувальної ради, передає "РБК-Україна".

Зазначається, що голова парламенту Дмитро Разумков підкреслив: урядовці мають вчасно подати держбюджет до парламенту.

"До представника уряду у Верховній Раді України (Василя Мокана, - ред.): не забути, що бюджет повинен бути поданий до ВР до 15 вересня 2020 року", - сказав глава парламенту.

У свою чергу, Мокан заявив, що серед основних питань на цій сесії - проєкт підготовки державного бюджету на наступний рік.

"І хочу також поінформувати, що триває над цим робота. І, у встановлений законодавством термін, буде подано до 15 вересня проєкт головного фінансового документу нашої держави", - наголосив представник Кабміну у ВРУ.

Новини за темою: План доходів держбюджету у першому півріччі не виконано на 38 млрд гривень, - Рахункова палата

Нагадаємо, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що у вівторок, 1 вересня, стартує четверта сесія Верховної Ради України. Зокрема, восени парламентарі розглянуть законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік, повернуться до питання Донбасу, візьмуться за друге читання законопроєктів про всеукраїнський референдум, про локалізацію, за блок фінансових ініціатив та інше. Loading...