Держбюджет-2021: Уряд Шмигаля і Зеленського планує заробити всього-на-всього 16 млрд дол., все інше вони хочуть взяти в кредит, – Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Натомість влада має намір зайняти в іноземних фінансових установ 22 мільярди, яким на сьогодні Україна винна ще 123 мільярди доларів

Уряд Дениса Шмигаля і президента Володимира Зеленського планує в наступному році заробити всього лише 16 мільярдів доларів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK  заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Народний депутат зауважив, що  дохідна частина, яка закладена в проєкт  державного бюджету на 2021 рік, становить 38 мільярдів доларів. Разом з тим, додав парламентар, влада має намір зайняти в іноземних фінансових установ 22 мільярди, яким на сьогодні Україна винна 123 мільярди доларів.

"Уявляєте, ми винні 123 мільярди, але ще хочемо у тих же зайняти ще 22. Тобто фактично, уряд Шмигаля, або уряд президента Зеленського, по суті, планує заробити всього лише 16 мільярдів доларів. Всього-на-всього 16 мільярдів! Все інше вони хочуть взяти в кредит. Тобто уявляєте, вся наша 40-мільйонна країна заробить за рік 16 мільярдів", – акцентував Ренат Кузьмін.

Новини за темою: У "Слузі народу" – "розбрід і хитання" через бюджет-2021, – політолог

Водночас він нагадав, що  бюджет Москви складає 60 мільярдів доларів, Нью-Йорка становить 180 мільярдів доларів, а бюджет Міністерства оборони США –  майже 3 трильйони доларів.

Тому, додав депутат, 16 мільярдів цілої України говорять про те, що нинішня українська влада – абсолютно випадкові люди.

"Які не вміють, не знають, не розуміють, як працювати, як виводити країну з кризи, що потрібно з цією країною робити, як налагодити тут економічне життя, соціальну сферу, як влаштувати медицину і вивести освіту. Не знають, не розуміють та й не хочуть. У них зовсім інше завдання – вони працюють для особистого збагачення!" – прокоментував Кузьмін.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Як повідомляли, народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що проєкт державного бюджету на 2021 рік у першому читанні навряд чи розглянуть у Верховній Раді України завтра, 20 жовтня.