Державний бюджет-2021: Мінфін успішно завершив переговори з МВФ

Міністерство фінансів України Фото з відкритих джерел

Параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Міжнародного валютного фонду

Міністерство фінансів України повідомило, що завершило переговори з Міжнародним валютним фондом щодо параметрів проєкту державного бюджету на наступний 2021 рік. Параметри бюджету збігаються з оцінками фахівців фонду, передає пресслужба Мінфіну.

"Це було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ Програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ та отримання чергового траншу. Основний акцент перемовин стосувався формування спільного із МВФ бачення основних бюджетних показників – рамки доходів, видатків і дефіциту", - йдеться у повідомленні відомства.

Як зазначається, параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Новини за темою: Дожити до Нового року без МВФ: П'ять сценаріїв розвитку подій для України

Нагадаємо, 17 листопада президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою та запевнив, що Україна виконала всі умови для перегляду програми з Міжнародним валютним фондом. 

Крісталіна Георгієва пізніше заявила, що для перегляду програми співпраці фонду з Україною необхідне "повне узгодження дій".

Loading...