Держава заборгувала пенсіонерам з непідконтрольних територій від 32 до 80 млрд грн, – Скаршевський

Віктор Скаршевський Скріншот відео

Такими є дані Мінфіну, каже аналітик

Заборгованість української держави пенсіонерам, які проживають на непідконтрольній території, за оцінками Міністерства фінансів, становить від 32 до 80 мільярдів гривень.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.

Експерт, коментуючи інформацію про те, що Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій просить виділити 25 млн грн з держбюджету для забезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом у 2021 році, зауважив, що це – символічна сума. За такі кошти допомогти переселенцям неможливо, вважає він, особливо з огляду на те, що в Україні є 1,4 мільйона переселенців.

Новини за темою: Доплати пенсіонерам старше 80 років продовжили на 2021 рік

Економічний аналітик вказав приклад, скільки коштів заборгувала Україна українським пенсіонерам на непідконтрольних уряду територіях.  

"Це офіційні дані Міністерства фінансів, Кабінету міністрів, які опубліковані і на сайті Верховної Ради, коли подавали бюджет ще на 2020 рік. Так от, які суми: заборгованість української держави пенсіонерам, які проживають на непідконтрольній території, українським пенсіонерам, за оцінками Міністерства фінансів, становить від 32 до 80 мільярдів гривень. Порівняйте цю суму з 25 мільйонами гривень", – закликав Віктор Скаршевський.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України спростив ідентифікацію переселенців. Уряд автоматизував обмін даними між Мінсоцполітики та Держприкордонслужбою.

Раніше президент України Зеленський підписав закон про особливості оформлення документів жителям зони ООС та переселенцям.

Loading...