Держава каже – ти не здох на карантині, то давай ти нам ще будеш платити! – Раімов про підвищення мінімальної зарплати

Дмитро Раімов

ТСН.ua

Дмитро Раімов розкритикував дії держави відносно представників бізнесу

Під час карантинних обмежень бізнес перебуває у ситуації, коли є питання не про те, щоб заробити, а щоб хоча б не втратити те, що є. Натомість держава каже – ти не здох на карантині, то давай ти нам ще будеш платити.

Про це під час ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раімов.

Гість студії під час обговорення підвищення рівня мінімальної заробітної плати в Україні з першого вересня поцікавився у народної депутатки від "Слуги народу" Лесі Забуранної, звідки під час кризи через пандемію коронавірусу роботодавцям брати ресурси для того, щоб сплачувати підвищену мінімальну заробітну плату. Леся Забуранна запевнила, що різниця не є великою, зокрема, до Пенсійного фонду доведеться сплачувати відрахування лише на 61 грн більші за одну людину за місяць, аніж раніше.

Новини за темою: Кабмін запропонував Раді ввести допомогу безробітним на період інших карантинів, – законопроєкт

"Згоден. Гроші начебто невеликі. Але не треба з точки зору держави мені розповідати, як тобі легко 60 грн заплатити. Ви мені розкажіть, як ці 60 грн заробити в умовах, коли карантинні обмеження луплять по бізнесу по повній, в умовах, коли свавілля податкових служб. Навіть Євросоюз зараз вимагає в меморандумі ліквідувати фіскальну... Коли ти перебуваєш в ситуації, щоб тобі не те, щоб заробити, тобі б не втратити те, що у тебе є. Тобі співробітників не звільнити б. А я не звільнив за карантин нікого. Я їм ще давав премії, тому що подорожчали гречка, все подорожчало. А тепер мені держава каже: "Дімчику, ти класний чувак, ти не здох на карантині, то давай ти нам ще будеш платити!" – емоційно заявив Дмитро Раімов.

Нагадаємо, цього тижня Кабінет міністрів вирішив продовжити карантин в Україні до листопада 2020 року через негативну динаміку захворюваності коронавірусом COVID-19. 

Додамо, український уряд не розглядатиме введення жорсткого карантину за умови настання другої хвилі коронавірусу в країні, натомість діятиме адаптивний карантин з локалізацією спалахів захворювання.

Як повідомляли, 25 серпня Верховна Рада України підтримала законопроєкт про збільшення мінімальної заробітної плати для українців до 5000 гривень.

Loading...