Дефіцит бюджету завеликий: У "Слузі народу" назвали, які поправки готують до проєкту бюджету-2021

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Окремі доходи, про які забув Мінфін, необхідно взагалі відобразити, зауважив Данило Гетманцев

Дохідну частину проєкту державного бюджету на наступний рік необхідно збільшити, а окремі видатки зменшити, щоб скоротити дефіцит бюджету.  

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат ("Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Парламентар повідомив, що готує багато поправок до проєкту державного бюджету на 2021 рік, які спрямовані на збільшення дохідної частини бюджету там, де є заниження у платежах стосовно митниці.

"Також я вважаю, що необхідно знизити деякі видатки державного бюджету. Деякі доходи необхідно взагалі відобразити. Скажімо, доходи від грального бізнесу. Ми з таким супротивом ухвалили закон про гральний бізнес, але чомусь Міністерство фінансів забуло відобразити ці доходи у проєкті державного бюджету", –  зазначив народний депутат.

Новини за темою: Транш МВФ потрібен, щоб залатати дірки у бюджеті, – експерт

Данило Гетманцев продовжив: "Основною метою тих поправок, які я особисто готую..., це є зменшення дефіциту. Я хочу скоротити видатки та, відповідно, збільшити дохідну частину, аби скоротити дефіцит. Дефіцит, дійсно, є завеликим, з одного боку. А з іншого боку, і це моя послідовна позиція ще з минулого бюджетного процесу, вважаю за доцільне передбачити законом про державний бюджет програму підтримки народжуваності".

Новини за темою: Якщо мер сидить і освоює бюджет, а під кінець намагається "купити" виборців, таке вже не проходить – політтехнолог

Нагадаємо, 18 вересня міністр фінансів України Сергій Марченко під час засідання парламенту представив нардепам проєкт державного бюджету на 2021 рік. З його слів, документ можна назвати "Бюджет можливостей для подальшого розвитку".

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що, якби первинний документ бюджету на 2021 рік був би частково або повністю обговорений з народними депутатами, його проходження у стінах парламенту було б легше.

Loading...