Дефіцит бюджету буде такий, що не фінансуватимуться жодні соціальні витрати держави, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Українці зіткнуться з реальністю, коли у держави грошей взагалі немає, прогнозує нардеп

До кінця поточного року і на початку наступного дефіцит бюджету буде таким, що не фінансуватимуться жодні соціальні витрати держави.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар застеріг, що Україна може зіткнутися з новою реальністю, коли у держави взагалі немає грошей.

"Ми плавно прийшли до того, що, виділивши 79 млрд грн на боротьбу з COVID, ми витратили на боротьбу з COVID від сили 1,5 млрд, і зараз всю країну почнемо заганяти у червону зону. Чи витримає це економіка – для мене взагалі загадка... Недобір бюджету буде колосальний", – зазначив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Засідання ВРУ 20 жовтня не буде, – Дубінський про бюджетний процес

За його словами, недобір бюджету українці побачать вже незабаром.

"І вже до кінця року цього і початку наступного дефіцит буде таким, що не фінансуватимуться жодні соціальні витрати держави. Тобто пенсії, припустимо, платитися будуть, медицина, припустимо, в екстрених випадках фінансуватися буде, а якісь інфраструктурні проєкти, дороги, ремонти ЛЕП, ремонти газових труб, якісь техногенні катастрофи – на це все грошей взагалі немає. І ми з цим зіткнемося, з цією реальністю, коли у держави грошей взагалі немає", – спрогнозував парламентар.

Раніше повідомляли, що міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Нагадаємо, через велику кількість хворих нардепів пленарні засідання ВРУ скасували до 20 жовтня.

Loading...