Дата візиту місії МВФ в Україну буде відома після вирішення трьох питань, – НБУ

Голова Нацбанку Кирило Шевченко Сайт Кирила Шевченка

За словами очільника Нацбанку, Україна має шанси отримати візит Фонду до кінця 2020 року

Очільник Національного банку України Кирило Шевченко заявив, що дати перебування місії Міжнародного валютного фонду в Україні будуть відомі після вирішення низки питань, які турбують МВФ. Про це чиновник повідомив в інтерв’ю "Голосу Америки".

За словами Шевченка, цілком імовірно, що візит відбудеться до кінця поточного року. "Для того, щоб з’явились дати, треба досягнути прогресу в усіх блоках питань. Якщо шляхи вирішення питань будуть напрацьовані й ми з обох сторін почнемо по них рухатись, то я в цьому питанні є оптимістом – в України є всі шанси отримати місію МВФ до кінця цього року", – висловився чиновник.

Крім того, очільник НБУ повідомив, що наразі з МВФ обговорюються питання щодо рішення Конституційного суду й антикорупційної діяльності в Україні, проєкту держбюджету на 2021 рік, а також роботи Національного банку. "Найбільше занепокоєння свого часу викликало рішення Конституційного суду... Чіткі меседжі, які надав президент, показали, що в України немає іншого шляху, й Україна буде докладати всіх зусиль для того, щоб надалі підтримувати антикорупційну інфраструктуру", – сказав Шевченко.

Новини за темою: МВФ виступив проти скасування електронних декларацій в Україні

Нагадаємо, нещодавно голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що у відомстві очікують отримати транш від Міжнародного валютного фонду наприкінці 2020 року. За його словами, гроші допоможуть збільшити міжнародні резерви України.

Loading...