Далі не пройде: Після виборів Зеленському прийдеться змінити Кабмін, – Дубінський

Олександр Дубінський Скріншот відео

Міністри Шмигаля взагалі не знають, чим вони займаються

Одразу після місцевих виборів владі прийдеться обрати сильного прем’єра, підібрати для нього команду і перезавантажити Кабінет Міністрів України.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський.

Олександр Дубінський зазначив, що не знає жодного сильного міністра у Кабміні. З його слів, всі вони слабкі та не дають жодних результатів на своїх посадах.         

"Візьміть будь-якого міністра – від Авакова, який знає, чим він керує і як цим керувати, і всіх інших. І всі інші – це слабка ланка однозначно. Тому що будь-якого міністра, якого візьмете, він не розуміє, чим він керує. У нього немає ефективності та немає результатів, маю на увазі міністрів, які прийшли при Шмигалю", – сказав Дубінський й додав, що це свідчення слабкої кадрової політики та неготовності держави, Офісу президента та парламенту ставити сильних кандидатів на посаду прем'єра і міністрів, які можуть показувати результати.

Відтак, додав парламентар, сьогодні прийшов час змінити уряд на більш професійний.

"Зараз потрібно прийняти рішення, обрати сильного прем’єра, підібрати для нього сильну команду і перезавантажити Кабмін. Це те, що прийдеться робити одразу після виборів. Це вже очевидно. Хто б мені що не розказував, що пройде так і далі, то цього не буде", – зазначив нардеп, наголосивши, що цілком очевидно, що чинний прем’єр-міністр Денис Шмигаль не затримається на посаді.

Новини за темою: Кадрового резерву у влади вже немає, - Карасьов про можливі ротації у Кабміні

"Очевидно, що назріла ситуація, при якій Кабмін має бути змінений. Для цього потрібно спершу змінити умови роботи в парламенті. Тобто назріло створення коаліції, в яку, можливо, будуть входити не тільки "слуги народу". Тому що голосів у "Слуги народу" для того, аби приймати складні економічні рішення, немає. Тобто назріла ситуація змін. І я думаю вони відбудуться", – прокоментував політик.

Нагадаємо, політичний експерт Олександр Мусієнко заявив, що з відставки уряду може розпочатися розпуск Верховної Ради.

Також раніше спікер Дмитро Разумков оцінив можливість розпуску парламенту IX скликання. Він вважає, що сьогоднішнє скликання Ради допрацює до кінця своєї каденції.

Loading...