Чи не закладені у збитках "Нафтогазу" нові "Мерседеси"? – Експерт заявив про необхідність аудиту

Руслан Бортник Скріншот ZIK

Керівник "Нафтогазу" залишається на своєму місці, бо має потужну підтримку західних партнерів, зазначив Руслан Бортнік

Необхідно вивчити, як сформовані збитки НАК "Нафтогаз України" і чи не закладені там витрати непрофільного характеру. Для цього слід провести повноцінний аудит енергетичного державного монополіста.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Руслан Бортнік.

Експерт, коментуючи інформацію про збитковість НАК "Нафтогаз України", зауважив, що такі фігури, як очільник "Нафтогазу" пан Коболєв, який "пережив" двох президентів, викликають питання.

"Таке враження, що всі вони міняються, а керівник "Нафтогазу" залишається на своєму місці, оскільки користується потужною підтримкою західних партнерів. Як свідчать "плівки Деркача", якщо їх брати до уваги, то, можливо, ця підтримка не просто так надається, а з певною метою, з певними цілями наших західних партнерів", – зазначив Руслан Бортнік.

Новини за темою: "Нафтогаз" підвищив ціну на газ для ТКЕ в рамках ПСО на вересень

Експерт нагадав, що той прибуток, який отримував НАК "Нафтогаз України", забезпечувався шляхом зростання тарифів у 7-10 разів.

"Тобто з наших кишень вклали в їхні кишені та сказали – подивіться, які вони класні, що вони забрали з наших кишень! Стосовно збитків "Нафтогазу", треба подивитися, як вони сформовані, чи не закладені у тих збитках якісь нові "Мерседеси", подорожі за кордон чи інші витрати, якими традиційно, на жаль, характерна ця компанія, непрофільного характеру. Що крадуть з цієї компанії, потрібно розібратися. Потрібно провести, врешті-решт, повноцінний аудит цього енергетичного державного монополіста", – сказав Руслан Бортнік.

Нагадаємо, народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив, що НАК "Нафтогаз України" – це одна зі схем, яку "кришує" безпосередньо колишній віцепрезидент США Джо Байден.

Додамо, віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко звертав увагу на те, що розмір зарплат посадовців не відповідає їхній компетентності та фінансовим показникам державних компаній.

Loading...