Чи можливий "тарифний Майдан"? – Кучеренко назвав, що може збурити українців

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко

ZIK

Ситуація в країні патова, каже парламентар

"Тарифний Майдан" може початися тоді, коли хтось забиратиме щось в українців через борги за житлово-комунальні послуги.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив колишній міністр з питань житлово-комунального господарства України, народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Гість ток-шоу, коментуючи зростання тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні під час пандемії, спрогнозував, за яких умов в країні може розпочатися "тарифний Майдан".

Новини за темою: Борговий колапс наростатиме: Кучеренко підрахував, скільки грошей вийме з кишень українців чергове підвищення тарифів

"Тарифний Майдан" може початися тоді, коли хтось у когось щось буде забирати за борги. Це робили європейські країни, Прибалтика робила. Але це можна робити, коли борги в 1% населення, можна поїхати і в десяти людей у місті почати забирати демонстративно. А коли їх мільйони, то спробуйте щось кудись забрати. А ви спробуйте заїхати і відімкнути село якесь від газу або будинок спробуйте від електрики. Вам перекриють Хрещатик, і щільно його перекриють, і воно все не буде спрацьовувати", – зазначив Олексій Кучеренко.

Новини за темою: Гарантоване зростання тарифів: Електроенергія для населення подорожчає вже в 2021 році

Парламентар резюмував, що сьогодні ситуація в країні патова.

Як повідомляли, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підняти тариф в середньому на 80%.

Loading...