Через коронавірус світова економіка втратила вже понад 5 трильйонів доларів

ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України

Фото з відкритих джерел

Акції компаній на Уолл-стріт впали на 4,4%

Через спалах коронавірусу у світі вартість акцій компаній на фондових ринках впала на п'ять трильйонів доларів США, передає NBC News.

"Паніка щодо коронавірусу призвела до втрат на світових фондових ринках, які зазнали найгірший тиждень зі світової фінансової кризи 2008 року. Вартість акцій впала на п'ять трильйонів доларів США", - йдеться у повідомленні.

Основні фондові ринки в Європі впали на 2-3 відсотки. У цілях безпеки зниження ставки призвело до зниження прибутковості державних облігацій США до нових рекордних мінімумів.

Зазначається, що світовий індекс MSCI, який відстежує майже 50 країн, впав на понад один відсоток після відкриття бірж у Європі та майже на 10% за минулий тиждень, що є найгіршим показником з жовтня 2008 року.

Більш того, тільки в четвер акції компаній на Уолл-стріт впали на 4,4% - найбільше падіння із серпня 2011 року.

Очікується, що вже у березні Федеральна резервна система США знизить відсоткову ставку, а інші ключові центральні банки послідують для того, аби “підлатати” світову економіку й уникнути глобальної рецесії.

Нагадаємо, організатори Женевського автосалону (GIMS) вирішили скасувати захід у 2020 році після заборони урядом Швейцарі заходів на 1000 та більше осіб

Loading...