Борговий колапс наростатиме: Кучеренко підрахував, скільки грошей вийме з кишень українців чергове підвищення тарифів

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко Скріншот відео

Лише за електропостачання доведеться платити у середньому на 100 грн більше, каже парламентар

Через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та з огляду на локдаун борговий колапс в Україні лише наростатиме.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив колишній міністр з питань житлово-комунального господарства України, народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Олексій Кучеренко пояснив, які зміни очікують українців з 1 січня 2021 року у тарифах на електроенергію.

"Я не думаю, що там буде підвищуватися ціна верхня – 1,56 за кіловат-годину, але будуть прибрані перші 100 кіловатів пільгових за 90 копійок, і це відразу мінімум на 100 гривень приблизно, на 70-80 гривень, збільшить платіжки для населення", – зазначив нардеп.

Новини за темою: Тарифи на електроенергію підуть угору: У Мінсоцполітики запевняють, що отримувачі субсидій цього не відчують

Окрім того, нагадав він, з 1 січня зростають тарифи на розподіл газу.

"Я просто злякався. Коли у Києві він (тариф. – Ред.) сьогодні становить 35 копійок за куб, а от в Умані, наприклад, буде 2,4 грн. І я порахував, що, якщо будинок споживає 150-200 кубів газу – це невеличкий будинок, на опалення, то вони додатково заплатять 300-400 грн. Це дуже великий підйом", – зазначив Олексій Кучеренко.

Парламентар додав, що є іще одна сумна новина – стало відомо про підвищення тарифів на воду на 20%.

"Мені здається чомусь, я побоююсь, що це погано закінчиться", – зазначив Олексій Кучеренко та спрогнозував, що з огляду на локдаун борговий колапс лише наростатиме.

Як повідомляли, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підняти тариф в середньому на 80%.

Додамо, раніше газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у грудні 2020 року.

Loading...