Більше, ніж у Трампа: Екснардеп розкритикував українських міністрів за високі зарплати

Володимир Яворівський, фото - LIGA

"Більш аморальної команди, яка сьогодні прийшла до влади, я не пам'ятаю"

"Мене найбільше потрясло те, що один із українських міністрів отримав, хай навіть епізодично, заробітну плату вищу від президента наймогутнішої країни світу – Трампа".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK сказав народний депутат України попередніх скликань Володимир Яворівський.

"Більш аморальної команди, яка сьогодні прийшла до влади, я не пам’ятаю. Так, у нас не було такого стерильно-морального парламенту, але цей перевищив абсолютно усіх. Вони прийшли з високо піднятою головою, що вони будуть міняти Україну, але найперше, що вони (міністри. – Ред.) поміняли – свою зарплатню", – зауважив він.

Новини за темою: Гончарук запевнив, що зарплати міністрів прив'яжуть до середньої по Україні

Разом з тим Володимир Яворівський наголосив, що міністри, які підняли собі зарплати у такий важкий для України час, вчинили аморально.

Новини за темою: Зарплата керівника держпідприємства має бути не більше, ніж вдвічі вищою, ніж у його підлеглих, - опитування

"Аморально не лише піднімати собі зарплати, а й викликати собі повію замість того, щоби працювати із законами, і пропонувати бабусі продати собаку. Але найбільше мене потрясло те, що один із міністрів отримав, хай навіть епізодично, заробітну плату вищу від президента наймогутнішої країни світу – Трампа.  А те, що вони зараз собі знизили зарплати, мій прогноз – вони не збідніють. Цю заробітну плату вони будуть наживляти в якийсь інший спосіб. Це найбільш небезпечно. І яка заробітна плата б не була, пальці свербітимуть, бо прийшли непрофесійні люди, щоб заробити гроші, а не послужити країні", – підсумував народний депутат України попередніх скликань.

Як відомо, скандали довкола зарплат українських міністрів і чиновників тривають уже два тижні.

Зокрема, міністр освіти Ганна Новосад заявила, що на свої 36 тисяч гривень не могла би утримувати дитину. Після цих слів її у чому тільки не звинувачували і навіть підібрали їй варіанти підробітку, як-от зайнятися репетиторством. Згодом вона визнала: її висловлювання були невдалими.

Керівнику "Укрпошти" теж довелося показати свого гаманця. Каже, зарплата в нього далеко не 2 мільйони гривень, а трохи більше мільйона.

За словами співголови "Опозиційної платформи – За життя" Юрія Бойка, не можна підвищувати зарплату чиновникам, коли практично в злиднях живуть мільйони людей, в першу чергу пенсіонери.

Loading...