Банки знизили ставки за депозитами для населення

У серпні банки знизили ставки за депозитами для населення Фото з відкритих джерел

У серпні 2020 року ставки за новими депозитами у гривні для населення склали 9,4 відсотків річних

Українські банки у серпні 2020 року знизили процентні ставки за новими депозитами у гривні для населення на три відсоткові пункти. Про це свідчать дані на сайті Нацбанку

Як зазначається, протягом минулого місяця ставки за новими депозитами у гривні для населення становили 9,4 відсотків річних, у липні цього ж року вони склали 9,7 відсотків. Тоді як у валюті ставки знизилися з 1,5 відсотків до 1,4.  

За даними Нацбанку, у серпні 2020 року ставки за гривневими депозитами для підприємств знизилися з 4,5 відсотків до 4,0 річних. Однак, за валютними - відбулося зростання з 1,3 до 1,5 відсотків річних.

Новини за темою: Українців хочуть звільнити від податків за депозити

Зауважимо, депозитний портфель банків у серпні цього року не змінився та становить 1 226 млрд грн. Однак, для населення він скоротився на 0,5 відсотків до 629 млрд грн, для підприємств навпаки зріс на 1 відсоток - до 574 млрд грн.

Нагадаємо, у липні українські банки також знижували середні процентні ставки за новими депозитами у гривні для населення. Зокрема, у порівнянні з червнем цього року, зниження відбулося на 1,1 відсотковий пункт. Loading...