Авантюра в інтересах олігархів, - Медведчук про підвищення вартості електроенергії для населення

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Об'єктивної підстави для підвищення вартості електроенергії для населення немає - це авантюра в інтересах олігархів.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Підвищено вартість електроенергії для населення з 2014 року, з моменту приходу Порошенка до влади, на 220%. Обгрунтування об'єктивного цьому немає. Сьогодні мова йде про нове підвищення електроенергії. Але те, що намагаються пояснити ось в тих коментарях, на які ви посилаєтеся, це все авантюра. Авантюра, яка має іншу основу і інший фундамент. Мова йде про те, що сьогодні намагаються будь-якою ціною врятувати найдорожчу електроенергію, яка виробляється з альтернативних джерел. Тому що в цю альтернативу, у її розвиток, вклали кошти. Це і великі олігархи сьогодні в Україні, і Захід. Захід гарантував вкладення цих інвестицій. І вони тепер за рахунок населення, за рахунок громадян, хочуть будь-якою ціною врятувати, тому навмисно і штучно зменшують виробництво атомної електроенергії. Сьогодні атомні станції забезпечують 50% електроенергії. 49,8% – навіть ось так. Найдешевша – це гідроелектроенергія. Далі йде атомна, а потім теплова, а після теплової йде альтернативна. Так от, це авантюра спрямована в інтересах олігархів в Україні. Тих, які виробляють теплову електроенергію. І це все для пояснення того, що або ми заберемо, або тут закриємо, або ми тут підвищимо. Це все проти інтересів людей!" - зазначив політик.

Новини за темою: Медведчук: В "Опозиційної платформи – За життя" є план відновлення економіки

Нагадаємо, днями з'явилася інформація, що Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища планує збільшити ціну на електроенергію - за перші 100 кВт-год. з 0,9 грн. до 1,68 грн з 1 жовтня 2020 року.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що антикризовий енергетичний штаб підготував заходи, які допоможуть уникнути віялових відключень електрики.

Також він стверджував, що тарифи на електроенергію для населення в 2020 році піднімати не будуть.