АМКУ з другої спроби дозволив переможцю аукціону придбати готель "Дніпро"

Готель "Дніпро" у Києві Фото з відкритих джерел

АМКУ не виявив загроз впливу заявленої концентрації на конкуренцію на товарних ринках України

Антимонопольний комітет завершив розгляд заяви та надав дозвіл ТОВ "Смартленд" на придбання акцій столичного приватного акціонерного товариства "Готель "Дніпро". Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

За результатами розгляду заяви, Комітет встановив, що учасники концентрації здійснюють діяльність на ринку оренди комерційної нерухомості у межах міста Києва. Їх сукупна частка на зазначеному ринку є незначною. Крім того, заявлена концентрація не впливає на конкуренцію на ринку готельних послуг, оскільки покупець не здійснює діяльності на вказаному ринку.

Також з'ясувалося, що фінансування концентрації відбуватиметься за рахунок кредитних коштів, наданих банківськими установами.

Новини за темою: В Україні визнали кіберспорт офіційним видом спорту

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фонд державного майна (ФДМ) України провів аукціон з продажу 100% пакета акцій АТ "Готель "Дніпро". Готель проданий за 1 111 111 222, 22 гривень.

Згодом стало відомо, що готель купив засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом із партнерами, а на місці готелю планується зробити великий кіберспортивний проєкт.

Після цього, до Окружного адмінсуду Києва надійшов позов про визнання протиправним та скасування результатів аукціону з продажу київського готелю "Дніпро", у якому зазначалося, що наказ Фонду держмайна про результати відповідного аукціону нібито було проведено з порушеннями.

Loading...