Американська компанія після розслідування Тime відмовилася від ідеї поставок газу в Україну

Ольга Буславець Фото з відкритих джерел

Глава Міненерго уточнила, що нової інформації з цього питання немає

Американська компанія Louisiana Natural Gas Exports відмовилася від проєкту співпраці з Україною, який передбачав довгострокові поставки скрапленого природного газу обсягом близько 5 млрд кубічних метрів газу на рік. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" посилаючись на в. о. міністра енергетики Ольгу Буславець.

"Дійсно, була відмова, ніякого додаткового спілкування після цього не було", - сказала вона. Глава Міненерго уточнила, що нової інформації з цього питання немає.

Як повідомлялося, Кабмін наприкінці травня 2020 року схвалив меморандум про співпрацю з Louisiana Natural Gas Exports про можливі поставки LNG з США в Україну і розвиток газової інфраструктури з Польщею.

Відзначимо, що сьогодні була опублікована стаття в журналі Time. Це розслідування про те, як ексміністр енергетики США Рік Перрі протягом двох років використовував свій вплив для отримання вигідних контрактів в Україні.

Новини за темою: Шмигаль назвав жовтневу ціну на газ для населення

Нагадаємо, в. о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що Україна не планує відновлювати імпорт електроенергії з Росії та Білорусі. За її словами, імпорт енергії з РФ призведе до зниження обсягів виробництва в Україні.

Loading...