Абромавічус написав заяву про відставку з посади директора Укроборонпрому, - Найєм

Айварас Абромавичус Фото з відкритих джерел

За словами Найєма, Абромавічус готовий був піти з посади ще місяць тому

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус написав заяву про відставку. Про це повідомив його заступник Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

"В останні дні в ЗМІ поширюється інформація про зміну керівництва Укроборонпрому. Це дійсно так. Айварас Абромавічус написав заяву про відставку", - написав Найєм.

За його словами, гендиректор концерну написав заяву ще місяць тому.

Новий директор концерну буде призначений президентом за поданням прем'єр-міністра, яке вже передано в Офіс президента, додав Найєм.

"У зв'язку з цим багато хто задається питанням, чи залишиться працювати в концерні нинішня команда. Очевидно, у нового керівника буде право формувати свою команду, впроваджувати свою культуру управління і реалізовувати своє бачення реформи. Водночас Укроборонпром - не приватна власність, а державна компанія, перед якою стоїть чітке і зрозуміле завдання: виробництво якісних озброєнь і військової техніки для потреб армії.

Скажу відразу, що ми точно не будемо ставити особисті переваги і емоції вище інтересів і репутації оборонної компанії, над реформою якої разом працювали останній рік. За цей час ми максимально наблизили компанію до незворотності трансформації, помінявши стару прошивку на зрозумілі і відкриті методи управління - без кулуарщини, політики, корупції і договорняків", - підкреслив Найєм.

Новини за темою: Абромавичус запропонував Зеленському свого наступника на посаду директора "Укроборонпрому"

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс президенту Володимиру Зеленському подання на призначення генеральним директором Укроборонпрому Сергія Тихонова, який в даний час очолює департамент безпеки і оборонно-промислового комплексу в Офісі президента.

Сам же Абромавічус заявляв ще 30 липня, що незабаром може піти з поста глави Укроборонпрому.Loading...