35 із 66 мільярдів Фонду боротьби з COVID-19 підуть на дороги: Уряд розподілив кошти

В Кабміні говорять, що розподілили гроші за пріорітетними напрямами

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України розподілив 66 млрд грн із Фонду боротьби з коронавірусом, із яких половину виділено на дороги. Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів.

Зазначається, що спочатку у Фонд заклали 64,7 млрд грн, а згодом збільшили до 66 млрд гривень. І тепер уряд розподілив гроші Фонду боротьби з COVID-19 за пріоритетними напрямами.

Зокрема, Кабінет міністрів виділив:

  • 16 млрд для системи охорони здоров’я (забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, виплата їм підвищеної заробітної плати тощо);
  • 7 млрд – у фонд допомоги з безробіття (зокрема, 1,2 млрд – на допомогу для дітей фізичних осіб-підприємців);
  • 2,5 млрд спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та іншим категоріям;
  • 35 млрд – на реконструкцію, ремонт та утримання доріг.

Новини за темою: Зеленський дозволив ОДА залучати кредитні кошти на ремонт доріг

Нагадаємо, у червні міністр фінансів Сергій Марченко повідомляв, що із Фонду боротьби із коронавірусом витратили майже половину грошей - 27 млрд гривень. У відомстві не відкидають можливість зловживань під час швидких закупівель.

Водночас, учора, 23 липня стало відомо, що Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу на подолання наслідків пандемії. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для отримання першого траншу Верховна Рада має зібратися на позачергове засідання.

Loading...