live

Збирайся, Сірко! З облгазу прийшли!: Соцмережі відреагували кумедними фотожабами на пораду депутата продати собаку і сплатити за ЖКП

Під роздачу потрапили не тільки відомі радянські фільми, але й літературні твори

з соцмереж

Після того, як депутат від фракції "Слуга народу" Євген Брагар в ефірі однієї з телепередач порадив пенсіонерці, яка поскаржилася на дорогу комуналку, продати собаку і розплатитися з боргами, в мережі з'явилося безліч картинок і фотожаб на злободенну тему.

Низка відомих фільмів і мультфільмів після пропозиції депутата заграли новими барвами, а собак в Україні (котів та інших домашніх улюбленців) запропонували зарахувати до нових засобів платежу.

Пропонуємо до перегляду найбільш вдалі з них.

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

з соцмереж

Нагадаємо, днями в ефірі програми "Голос народу" на каналі "112 Україна" депутат від "Слуги народу" Євген Брагар порадив пенсіонерці продати свою собаку і сплатити борги за ЖКП.

Пізніше він вибачився за своє висловлювання і пояснив, що насправді хотів привернути увагу населення до несправедливості, коли люди отримують високі доходи, розкішно живуть і в той самий час мають субсидію. Мовляв, він просто невдало висловився.

Новини за темою: Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос обматюкав свого колегу Брагара через невдалу пораду пенсіонерці

У свою чергу народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива заявив, що допоможе пенсіонерці, якій представник "Слуги народу" порадив продати собаку, щоб оплатити комунальні послуги. І сьогодні свою обіцянку виконав.

Новини за темою: Хай краще продасть свої мізки: Пенсіонерка дала пораду нардепу від "Слуги народу" Брагару

У "Нафтогазі" також не пройшли повз заяви Брагара - там стверджують, що для оплати рахунків за комуналку не потрібно продавати собак, котів та інших тварин, як радив нардеп - потрібно лише звернутися за грошовою допомогою до держави.

Loading...