Законотворчість не "заводить" народних обранців, – політичний психолог про інтимне листування у ВРУ

Верховна Рада ІХ скликання Українські Новини

Вадим Колесников переконаний, що, якщо щось згубить Україну, то це буде непрофесійність

Робота повинна приносити насолоду, і якщо не "заводить" народних обранців законотворчість, то вони повинні приходити до ВРУ хоч заради чогось.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення зазначив політичний психолог Вадим Колесников, коментуючи скандали з інтимним листуванням народних депутатів у сесійному залі ВРУ.

Експерт, коментуючи новий секс-скандал у ВРУ (ідеться про випадок, який стався напередодні, коли нардеп зі "Слуги народу" Анатолій Драбовський у залі ВРУ відправив еротичне відео своєму колезі Олегу Тарасову. На телефоні нардепа забракло пам'яті, тож він видалив відео брифінгу МОЗ), зауважив, що, очевидно, таке листування для обранців є значно цікавішим, ніж законотворчість.

"У кожного свої сексуальні фетиші. Зрештою, коли зараз у Раду прийшла велика кількість людей, які, м'яко кажучи, не завжди професійні, щонайменше, ми можемо зрозуміти, в чому вони розбираються добре", – пожартував Вадим Колесников.

Новини за темою: "Тупа тварина": Нардеп Дубінський поскандалив із шоуменом Притулою у прямому ефірі

Політичний психолог переконаний, що, якщо щось згубить Україну, то це буде непрофесійність. Він зазначив, що у ситуації, коли видно, що насправді цікавить депутатів, то стає зрозумілим, якої якості закони вони ухвалюють, якої якості обговорення відбувається у стінах Ради.

"Робота повинна, насправді, приносити насолоду. Ну, якщо не заводить, не приколює наших з вами обранців ця сама законотворчість, ну, заради чогось вони приходити повинні!" – додав Вадим Колесников.

Нагадаємо, 29 жовтня під час роботи в сесійному залі парламенту народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко переписувався в онлайн-мережі знайомств. Під час листування одна з жінок назвала свою ціну та умови. Через деякий час нардеп переглядав профілі жінок у соцмережі для знайомств Tinder.

Додамо, свого часу народну депутатку від "Слуги народу" Криворучкіну спіймали на інтимній переписці у стінах ВРУ. Абоненту під ніком "Коханий" обраниця писала про те, що недоторканність зняли, і тепер вона хоче кохатися з ним вдень і вночі.

А голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова під час засідання Верховної Ради листувалася про секс на "новому матраці".

Loading...