Вижив завдяки правилам із телешоу: У Британії 10-річний хлопчик понад годину дрейфував у морі

Скорборо, Велика Британія Фото з відкритих джерел

Вітер і припливи пронесли хлопця через усю бухту

У Великій Британії рятувальники знайшли 10-річного хлопчика, який понад годину дрейфував у відкритому морі. Дитина змогла залишитися цілою завдяки порадам, які він побачив у документальному фільмі, передає BBC.

Згідно з повідомленням, хлопця віднесло у відкрите море на пляжі курортного містечка Скорборо минулої п'ятниці, 31 липня. Як зазначається, вітер і припливи пронесли його через усю бухту.

Коли рятувальники знайшли 10-річну дитину, то він, як рекомендують поводитися експерти, лежав на спині з розпростертими руками та кликав на допомогу.

"Ми у захваті від цього неймовірного хлопця, який зумів зберегти спокій і дотримуватись рекомендацій під час жахливих та стресових обставинах. Якби не це, результат міг би бути зовсім іншим", - сказав керівник рятувальників у Скорборо Лі Мартон.

Він додав, що хлопчик дивився документальний фільм "Як врятуватися у морі" та дотримувався порад з телешоу.

Дитину передали батькам, після чого вони разом поїхали на огляд до лікарні.

Маленький сміливець дотримувався таких правил:

  • не піддаватися інстинкту старанно пливти та не тремтіти — це може призвести до потрапляння води у легені та утоплення;
  • розслабитись та пливти на спині, поки ви не відновите контроль над диханням.

Новини за темою: На Житомирщині у водоймі знайшли тіло дворічної дитини

Нагадаємо, з початку 2020 року в Україні на водоймах потонули приблизно 800 людей. Водночас врятуватися вдалося 250 особам.

Loading...